راهنمای استفاده از باشگاه مشتریان بانک سامان

چگونه در باشگاه عضو شویم؟

درصورتیکه شما جز گروه مشتریان برتر بانک سامان هستید لازم است تا برای عضویت در باشگاه مشتریان سامان ابتدا به یکی از شعب مراجعه کرده و رمز ورود خود را جهت ورود به سایت باشگاه و تکمیل فرایند عضویت دریافت نمایید. بعد از دریافت رمز کافیست تا مراحل زیر را در آدرس اینترنتی https://club.sb24.com طی کنید تا عضویت شما در باشگاه تکمیل شده و امتیازات سپرده ای شما در صفحه شخصی تان در سایت باشگاه مشاهده شود.

 • ابتدا دکمه ورود را انتخاب کرده و سپس شماره مشتری خود را در مستطیل اول به عنوان نام کاربری وارد کنید؛
 • رمز ی که از شعبه دریافت کرده اید را در مستطیل دوم به جای گذرواژه وارد کرده و روی دکمه ورود کلیک کنید؛
 • آدرس ایمیل خود را در کادر ظاهر شده در صفحه بعد وارد کرده و با تایید پذیرفتن قوانین باشگاه، دکمه ثبت را انتخاب کنید؛
 • لینک تأیید نهایی عضویت در باشگاه به ایمیل شما ارسال می‌شود. لینک موردنظر را انتخاب و تأیید کنید تا عضویت شما در باشگاه تکمیل ‌شود؛
 • با تایید لینک ارسالی در ایمیل، نام کاربری شما از شماره مشتری به آدرس ایمیل تغییر خواهد یافت.
 • در ورودهای بعدی به سایت باشگاه، از آدرس ایمیل خود به جای نام کاربری استفاده کنید.
 • رمز ورود را پس از اولین ورود به صفحه شخصی باشگاه، تغییر دهید. رمز انتخابی باید حداقل 8 کاراکتر و شامل حروف بزرگ و کوچک و عدد باشد.
 • چنانچه رمز عبور را فراموش کردید، در صفحه اصلی و هنگام ورود گزینه "رمز عبور را فراموش کرد‌ه‌ام" را انتخاب و آدرس ایمیلتان را در کادر موردنظر وارد کنید تا صفحه تغییر رمز عبور به ایمیل شما ارسال شود.

شرط لازم برای کسب امتیازات حاصل از فعالیت‌های کارتی، ثبت کارت‌های سامانی‌تان در باشگاه می‌باشد. برای ثبت کارت بانکی سامانی خود کافی است پس از ورود به منوی اصلی باشگاه در قسمت مدیریت کارت‌ها مراحل ثبت کارت‌های خود را به انجام برسانید.

فواید عضویت در باشگاه

با عضویت در باشگاه مشتریان سامان، این امکان برای بانک به وجود می‌آید که شما را بهتر بشناسد و متناسب با نیازها و خواسته‌هایتان، خدمات بهتری را ارائه نماید. همچنین این فرصت نیز برای شما فراهم می‌گردد تا از بابت خدماتی که از بانک دریافت می‌کنید، امتیاز کسب نموده و در نردبان امتیازات باشگاه صعود کنید. صعود به پله‌های بالاتر نردبان ترقی به معنی برخورداری از پاداش‌های بیشتر است. زیرا با استفاده از امتیازهای کسب شده، می توانید از جوایز متعدد و هدایای نقدی و غیرنقدی باشگاه برخوردار شوید. در این بین، امکان برقراری ارتباط بین شما و سایر مشتریان بانک در صورت تمایل شما به وجود خواهد آمد. دریافت اخبار و گزارشات مالی شخصی‌سازی شده از دیگر برنامه‌های باشگاه برای شما مشتری عزیز می باشد.

نردبان ترقی باشگاه

در باشگاه مشتریان شما می‌توانید در قالب سه دسته فعالیت سپرده‌ای، کارتی و باشگاهی امتیاز کسب نموده و در نردبان باشگاه به پله‌های بالاتر صعود کنید. مجموع امتیازات شما مشخص می‌نماید که جایگاه شما در نردبان باشگاه کدام پله است. در نردبان باشگاه، پله سفید پایین ترین و پله مشکی بالاترین جایگاه را دارا می‌باشند. حداقل شرایط لازم برای رسیدن به هر پله در جدول زیر ارائه شده است:

جایگاه باشگاه سقف امتیاز
سفید 25.000
آبی 100.000
طلایی 250.000
مشکی 550.000
نحوه تکمیل پروفایل

شما می‌توانید در صفحه کاربری خود در باشگاه، پس از انتخاب گزینه پروفایل من، با پاسخ به سوالات طبقه‌بندی شده اطلاعات خود را در اختیار مدیریت باشگاه قرار دهید. این اطلاعات محرمانه تلقی می‌شوند و صرفاً در اختیار باشگاه مشتریان بانک است. هدف از جمع‌آوری این اطلاعات، متناسب‌سازی سرویس‌ها و خدمات بانک و همچنین ارائه اخبار به شما عزیزان می‌باشد. شایان ذکر است که تکمیل اطلاعات در بخش پروفایل من به ازای هر مورد، 3 امتیاز را برای شما به ارمغان می‌آورد.

فعالیتهای باشگاهی امتیازساز

انجام فعالیت‌های باشگاهی در سایت باشگاه بانک مشمول امتیاز است. از جمله این فعالیت‌ها عبارتند از:

 • فعال کردن لینک عضویت پس از ثبت نام در باشگاه
 • معرفی سایت باشگاه به دوستان و دعوت از آنها برای عضویت
 • هدیه روز تولد اعضای باشگاه
 • تکمیل پروفایل

در نظر است تا این نوع فعالیت‌های امتیازساز در آینده افزایش یابد که در زمان انجام این کار به شما مشتریان عزیز اطلاع¬رسانی خواهد شد.

نحوه ثبت کارتهای بانکی در باشگاه

با ثبت کارت‌های بانکی خود در باشگاه می‌توانید در زمان استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک سامان امتیاز کسب نمائید. شما می‌توانید تا 10 کارت بانکی خود را در باشگاه ثبت نموده و در زمان استفاده از خودپردازها، کارتخوان‌ها، تلفن بانک، سامانیار و اینترنت براساس جدول امتیازات باشگاه، امتیاز کسب نمائید. برای این منظور، کافیست به منوی اصلی باشگاه مراجعه و در قسمت مدیریت کارت‌ها مراحل ثبت کارت‌های خود را به انجام برسانید. توجه داشته باشید که برای ثبت هر کارت در باشگاه مبلغ 10.000 ریال از حساب کارت شما کسر می گردد. این امر برای حصول اطمینان از ثبت کارت فقط در حساب باشگاهی شما و نه فرد دیگری می‌باشد.

نکته بسیار مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که سپرده‌های شما براساس شماره مشتری اولین کارت سامانی که در باشگاه ثبت می‌کنید در باشگاه نمایش داده شده و مشمول امتیاز می‌گردد. در صورتی که دارای سپرده‌های مشترک و یا به نام اعضای خانواده خود نزد بانک هستید، بهتر است کارتی را به عنوان اولین کارت در باشگاه ثبت نمائید که بیشترین سپرده‌های شما با شماره مشتری مربوط به آن کارت افتتاح شده باشد. ضمناً توجه نمائید که یک کارت تنها می‌تواند یک‌بار در باشگاه تعریف شود و تعریف مجدد آن مستلزم حذف کارت از باشگاه است.

نحوه ثبت سپرده در باشگاه

باشگاه برای سپرده‌های شما در بانک سامان مطابق با جدول امتیازات باشگاه امتیاز محاسبه می‌کند. ثبت سپرده در باشگاه به‌صورت خودکار و پس از ثبت اولین کارت سامانی صورت می‌پذیرد. پس از تایید کردن لینک عضویت در ایمیل و فعال شدن حساب کاربری باشگاه، از فردای آن روز امتیاز سپرده های شما منظور خواهد شد. باشگاه متناسب با نوع سپرده‌گذاری و موجودی سپرده‌های شما در بانک، امتیاز محاسبه می‌کند. برای محاسبه امتیاز مربوط به سپرده‌های خود به نکات زیر توجه نمائید:

 • در سپرده‌های مشترک، شما تنها به اندازه سهم خود از سپرده امتیاز می‌گیرید.
 • سپرده‌های مسدود شده نزد بانک هم مشمول امتیاز می‌باشند.
 • معادل ریالی سپرده‌های ارزی، مشمول امتیاز است.
جدول امتیازات باشگاه

از طریق سپرده ها

بخش مهمی از امتیاز شما در باشگاه مشتریان سامان، امتیاز سپرده‌ شماست. این امتیازها، براساس حداقل مانده هریک از سپرده‌های سامانی شما و به‌صورت روزانه محاسبه می‌شود. پس‌از ثبت کارت‌ها، 24 ساعت بعد در قسمت امتیازها، سپرده مربوط ‌به هریک از کارت‌های شما نمایش داده می‌شود.

سپرده جاری و قرض الحسنه پس انداز هر 3.000.000 ریال حداقل مانده در هرروز یک امتیاز
سپرده کوتاه مدت هر 50.000.000 ریال حداقل مانده در هرروز یک امتیاز
سپرده بلندمدت و کوتاه مدت ویژه هر 350.000.000 ریال حداقل مانده در هرروز یک امتیاز

از طریق کارت های سامانی

برای کسب امتیاز از تراکنش‌های کارت سامانی لازم است ابتدا پس‌‌از ورود، آن کارت را در صفحه خود ثبت کنید. برای این کار باید به قسمت مدیریت کارت‌ها در صفحه خود مراجعه کنید. به خاطر داشته باشید تمامی کارت‌های برداشت و اعتباری صادرشده از بانک سامان در باشگاه قابل ‌ثبت است. پس‌ از ثبت کارت، درصورت استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک می‌توانید امتیاز به‌دست آورید. امتیاز دریافتی از هریک از درگاههای بانک سامان (خودپرداز، کارتخوان، نت بانک، سامانیار و تلفن بانک) متفاوت است. به‌این‌صورت ‌که در هریک از این روش‌ها، به ازای سطح معینی از تراکنش در قالب خرید یا انتقال وجه، امتیازی به شما اختصاص داده می‌شود. خوب است بدانید انتقال وجه از بانک سامان به سایر بانکها مشمول امتیاز می باشد. شما می‌توانید 10 کارت سامانی خود را در باشگاه ثبت کنید.

درگاه پرداخت قبض و خرید شارژ خرید انتقال
خودپرداز هر500.000 ریال یک امتیاز - هر 500.000 ریال یک امتیاز
کارتخوان هر500.000 ریال یک امتیاز هر1.000.000 ریال یک امتیاز -
اینترنت هر 750.000 ریال یک امتیاز هر 750.000 ریال یک امتیاز هر 150.000 ریال یک امتیاز
سامانیار هر 100.000 ریال یک امتیاز - هر 150.000 ریال یک امتیاز
تلفن بانک هر 100.000 ریال یک امتیاز - -

از طریق فعالیت های باشگاهی

همراهی و عضویت شما در باشگاه مشتریان منجر به کسب امتیاز در قالب فعالیت‌های باشگاهی می‌شود. فعال‌کردن لینک عضویت، تکمیل اطلاعات پروفایل، ثبت کارت سامانی در سایت و دعوت دوستان به باشگاه سامانیان ازجمله این فعالیت‌هاست.

نوع فعالیت باشگاهی میزان امتیاز
ثبت هر کارت در سایت باشگاه 100 امتیاز
تکمیل هر مورد (فیلد) از اطلاعات پروفایل 3 امتیاز
فعال کردن لینک عضویت 200 امتیاز
معرفی به دوستان پس از تأیید لینک ارسال شده توسط آنها 50 امتیاز
هدیه روز تولد اعضا 500 امتیاز